Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - damiano

Strony: [1]
1
Rozmowy o Google / Odp: Strony przejściowe w google
« dnia: 23 Sierpień, 2017, 14:42:37 »
ciekawy tok rozumowania ale niestety dla wielkiego brata to czysty spam i goodbye

2
Strony Internetowe / Odp: Dlaczego strona wolno się wczytuje?
« dnia: 20 Lipiec, 2017, 12:15:58 »
To nie hosting, na to sam wpadłem i sprawdziłem. Fakt ze nie jestem informatykiem, myslałem ze to coś prostszego co można opanować samemu. Właśnie wiem o tym że to denerwuje użytkowników, mnie tez denerwuje dlatego mi zależy żeby szybko zadziałać bo nikt nie będize chciał mnie odwiedzać. A pozycjonowanie mam w planach ale w takiej formie chyba nikt sie nie podejmie działać na stronie…

3
Strony Internetowe / Dlaczego strona wolno się wczytuje?
« dnia: 17 Lipiec, 2017, 11:15:41 »
Nie mam pojęcia co jest z nią nie tak… To napewno nie jest kwestia wolnego internetu, zresztą inne strony śmigają normalnie. Owszem to świeża strona, mam ją od kilku miesięcy ale dopiro teraz takie problemy wystepują, wcześniej normalnie działała. Jakie mogą być przyczyny?

4
Dla początkujących / Odp: Filtr ręczny i algorytmiczny
« dnia: 27 Kwiecień, 2017, 15:00:04 »
Jak uważac na liczbe słow kluczowych?  To jest jakiś limit? kurcze naprawdę mało jeszcze o tym wiem :P

5
Dla początkujących / Filtr ręczny i algorytmiczny
« dnia: 26 Kwiecień, 2017, 09:34:30 »
Jestem początkujący w seo stąd moje być może dla niektórych oczywiste pytanie: który z tych filtrów jest gorszy ? Spotykam sie z tymi określeniami ale nie rozumiem dokładnie różnicy. Oczywiście nie chce wybierac lepszego zła tylko uchronić sie przed obydwoma.

6
Chcialem też troche zaoszczedzić i zrobic częsc rzeczy zamiast agencji żeby było taniej ale jak tak odradzacie i straszycie googlem to jeszcze to przemyślę, nie chce problemów. A jeszcze mi powiedzcie jak duże to zaplecze powinno być?

7
Narzędzia pozycjonowania / Jak przygotowac zaplecze dla strony?
« dnia: 20 Luty, 2017, 13:28:32 »
Wiosną planuje zacząć pozycjonowanie strony, dowiedziałem sie ze dobrze jest przygotować sobie wcześniej zaplecze, ale… nie wiem jak. Myślałem że tym też sie zajmie firma ale z drugiej strony jak zrobię to sam to będzie tyle szybciej i będa mogli już zacząć, no nie?

8
Strony Internetowe / Odp: Hosting u agencji
« dnia: 25 Styczeń, 2017, 11:50:19 »
Ja mysle że to zalezy od tej agencji czy warto

Strony: [1]