Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DamianLokomotywa

Strony: [1]
1
Problemy przy pozycjonowaniu / Odp: Huśtawka pozycji
« dnia: 15 Styczeń, 2018, 14:36:05 »
Pozycje w serpach to ciągła huśtawka. Czasami jest nawet tak, że dana fraza może zmienić pozycje kilka razy w ciągu dnia.

2
Pozycjonowanie / Odp: pozycjonowanie
« dnia: 12 Październik, 2017, 11:06:06 »
Skoro masz już stronę internetową, to rzeczywiście warto pomyśleć o możliwościach rozwoju w sieci, ponieważ daje praktycznie nieograniczone możliwości. Zapraszam Cię do lektury artykułu na stronie naszej agencji - https://www.studiolokomotywa.pl/3-skuteczne-sposoby-reklamy-w-internecie/. Obszerny poradnik, w którym omawiamy skuteczne sposoby na reklamę w internecie.

3
Narzędzia pozycjonowania / Narzędzia do generowania raportów z ruchu
« dnia: 28 Wrzesień, 2017, 14:46:35 »
Witajcie,

szukam dobrego narzędzia, które generuje raporty z ruchu do strony z kilku miesięcy. Chodzi mi o coś, co zautomatyzuje cały proces i nie trzeba robić screenów.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

4
Narzędzia pozycjonowania / Odp: Linkowanie wychodzące
« dnia: 31 Sierpień, 2017, 15:31:29 »
Zależy, czy mowa np. o linkach pod Twoim artykułem na blogu? Jeśli są nofollow, to nie powinno być problemu, a wręcz przeciwnie - uzyskasz unikalny content za darmo, co pomoże w pozycjonowaniu tego tekstu. Natomiast, jeżeli chodzi o umieszczanie linków na stronie internetowej, to muszą być nofollow, by nie przekazywały ,,mocy" stronie, do której prowadzi link.

5
Narzędzia pozycjonowania / Odp: Monitorowanie fraz w Google
« dnia: 28 Sierpień, 2017, 14:00:34 »
Istnieją też darmowe narzędzia do sprawdzania pozycji np. CMonitor. Co prawda za każdym razem trzeba wrzucać frazy i dodawać adres strony, ale jeśli ktoś nie analizuje co dzień pozycji, to nie musi wydawać pieniędzy :)

6
Pozycjonowanie / Odp: o co pytac agencje seo przed podjeciem wspolpracy?
« dnia: 23 Sierpień, 2017, 15:31:34 »
Nas Klienci często proszą o audyt SEO. Dzięki niemu zarówno my, jak i nasz Partner ma świadomość w jakiej kondycji jest aktualnie strona internetowa, co trzeba będzie wdrożyć i jakimi metodami. Myślę, że o to warto właśnie poprosić firmę pozycjonującą. Dokładnie, spytaj też, ile będzie trwać pozycjonowanie. Jak wiadomo, to proces, który się nie kończy.

Strony: [1]