Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SupremumSEO

Strony: [1] 2 ... 5
1
Pozycjonowanie / Odp: Pozycjonowanie na frazy konkurencji
« dnia: 02 Listopad, 2017, 11:04:31 »
Dobry trop, od tego zdecydowanie warto zacząć. Oprócz tego możesz skorzystać z Google Alert, który będzie wysyłał Ci powiadomienia, gdy w internecie pojawi się treść zawierająca frazę, którą śledzisz (np. nazwę konkurencyjnej firmy). Przy okazji, taki monitoring warto też prowadzić dla własnej marki, żeby na bieżąco dowiadywać się o ewentualnych opiniach, jakie internauci zamieszczają o nas w sieci i móc na nie szybko reagować.

2
Pozycjonowanie / Odp: Pozycjonowanie na frazy konkurencji
« dnia: 30 Październik, 2017, 11:01:59 »
Nikt tutaj nie mówi o włamywaniu się na konto. Istnieją całkowicie legalne narzędzia, które do tego służą: Planer Słów Kluczowych, Google Trends, Majestic SEO, Semstorm, Senuto. Możesz przy ich pomocy porównać swoje słowa kluczowe z frazami wszystkich albo wybranych konkurentów, monitorować nowych konkurentów oraz sprawdzić, na które key wordsy Twój konkurent wyświetla się w SERPach, a Ty nie.

3
Pozycjonowanie / Odp: Pozycjonowanie na frazy konkurencji
« dnia: 26 Październik, 2017, 13:09:02 »
Jest to zarówno nieetyczne, jak i karalne. Według prawa podlega pod czyn nieuczciwej konkurencji. Możesz natomiast prześledzić frazy, na które pozycjonuje się konkurencja i dowiedzieć się, z czego wynika jej większa od Twojej popularność. W ogóle warto jest prowadzić systematyczny monitoring działań konkurencji, ale nie ma on nic wspólnego z pomysłem, na który wpadłeś ;)

4
Rozmowy o Google / Odp: Strony przejściowe w google
« dnia: 25 Sierpień, 2017, 09:35:51 »
Wyświetlanie dużej liczby podobnych podstron powoduje irytację i niezadowolenie internautów, a chodzi przede wszystkim o to, aby znajdowali oni to, czego szukają. Często doorway pages, czyli strony przejściowe zawierają zupełnie inne frazy niż strona, na którą kierują. Takie zachowanie jest nieetyczne, bo wprowadza użytkownika w błąd i wyświetla mu treści, którymi wcale nie jest zainteresowany. Nic więc dziwnego, że Google podjął działania mające na celu ich eliminowanie.

5
Strony Internetowe / Odp: Dlaczego strona wolno się wczytuje?
« dnia: 21 Lipiec, 2017, 13:34:18 »
Niekoniecznie, dobre agencje świadczą usługi kompleksowo i zanim podejmą się pozycjonowania, optymalizują stronę pod kątem SEO. Do tych działań należy między innymi opieka nad www, czyli dostosowanie strony do użytkowników i robotów wyszukiwarek. Zapraszamy do kontaktu z SupremumSEO, przeprowadzimy darmowy audyt strony i opowiemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Napisz na info@supremumseo.pl lub zadzwoń pod 12 444 14 86.

6
Strony Internetowe / Odp: Dlaczego strona wolno się wczytuje?
« dnia: 19 Lipiec, 2017, 08:52:33 »
Problem łączenia z serwerem rzeczywiście należy do najpopularniejszych, ale przyczyny mogą być też inne i warto sprawdzić wszystkie. Możliwe, że coś szczególnie obciąża Twoją witrynę, a nie jest niezbędne do jej funkcjonowania. Może nie wykorzystujesz możliwości pamięci podręcznej i przy każdym załadowaniu przeglądarka pobiera pliki na nowo. Jeśli nie jesteś webmasterem, najlepiej zasięgnąć profesjonalnej konsultacji i zaradzić problemowi. Wolno wczytująca się strona negatywnie wpływa na pozycję strony w wyszukiwarce i frustruje odwiedzających.

7
Dla początkujących / Odp: blog firmowy dla sklepu internetowego
« dnia: 05 Czerwiec, 2017, 09:31:32 »
Samodzielne prowadzenie bloga firmowego nie jest bardzo trudnym zadaniem, lecz aby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Jeżeli chcemy, aby nasz blog był wsparciem marketingowym dla naszego biznesu, musimy zadbać o optymalizację publikowanych artykułów - odpowiednie tytuły, podtytuły i słowa kluczowe. Bardzo ważna jest także odpowiednia strategia i promocja wpisów blogowych, np. w mediach społecznościowych. Samodzielne pisanie postów sprawdza się, jeżeli chcemy, aby nasze wpisy były bardziej osobiste, jednak dzięki zleceniu tego profesjonalnym copywriterom możemy osiągnąć znacznie lepsze efekty. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu z nam: info@supremumseo.pl. Postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

8
Dla początkujących / Odp: blog firmowy dla sklepu internetowego
« dnia: 01 Czerwiec, 2017, 08:35:23 »
Skuteczna promocja sklepu internetowego, oprócz pozycjonowania strony i reklam w Google, może obejmować także działania z zakresu content marketingu, czyli np. prowadzenie firmowego bloga. Wbrew pozorom Twoja branża daje duże pole do popisu w zakresie treści na blogu. Publikowane wpisy mogą dotyczyć produktów, ale także trendów modowych i porad w zakresie ubioru. Ciekawa, rzetelna treść przyciągnie użytkowników na bloga, a Ty zyskasz nowych klientów. Co więcej - prowadzenie firmowego bloga pomaga w budowaniu wizerunku eksperta w branży. Agencja SEO, z którą podejmiesz współpracę ma obowiązek konsultować z Tobą wszystkie wpisy, które publikuje w Twoim imieniu. Jeżeli chcesz poczytać więcej o tym,  dlaczego warto prowadzić bloga firmowego, zapraszam Cię do przeczytania naszego artykułu: https://supremumseo.pl/dlaczego-warto-dzielic-sie-wiedza-na-blogu/ .

9
Dla początkujących / Odp: Filtr ręczny i algorytmiczny
« dnia: 28 Kwiecień, 2017, 09:52:52 »
Chodzi właściwie o ich gęstość, czyli rozmieszczenie na stronie. Nie możesz całej witryny naszpikować słowami kluczowymi, bo to nienaturalne i szybko zostanie zdemaskowane przez algorytm albo pracownika Google. Optymalnie jest, jeżeli słowa kluczowe stanowią od 2 do 8% jej treści. Na naszym blogu znajdziesz szczegóły dotyczące wpływu gęstości słów kluczowych na pozycjonowanie: https://supremumseo.pl/gestosc-slow-kluczowych-a-pozycjonowanie/. W razie wątpliwości - pytaj, a w razie zainteresowania współpracą z agencją pozycjonującą z doświadczeniem - napisz: info@supremumseo.pl

10
Dla początkujących / Odp: Filtr ręczny i algorytmiczny
« dnia: 27 Kwiecień, 2017, 09:19:07 »
Jeżeli będziesz działał zgodnie z wytycznymi Google, nie musisz się obawiać ani jednego, ani drugiego. Filtry są karami nakładanymi na stronę za praktyki z tak zwanego “czarnego kapelusza”, czyli black hat seo. Za “gorszy” uznawany jest algorytmiczny, bo po pierwsze Google nie informuje o jego nałożeniu, a po drugie pozbyć się go można praktycznie tylko przy okazji nowej aktualizacji algorytmu (Pandy lub Pingwina). Aby uchronić się przed filtrem (jakimkolwiek), należy ściśle przestrzegać reguł Wielkiego Brata; unikać spamu, nienaturalnych linków, nie ukrywać treści na stronie, uważać na liczbę słów kluczowych i wiele, wiele innych.

11
Dla początkujących / Odp: czym jest link juice?
« dnia: 27 Marzec, 2017, 10:37:44 »
Podczas pozycjonowania stron w wyszukiwarkach jednym z najważniejszych aspektów, na który należy zwrócić uwagę są linki przychodzące. Należy upewnić się, że wszystkie linki prowadzą do istniejących stron i nie zwracają one błędu 404. Często może to stanowić pewien problem, ponieważ w internecie wszystko dynamicznie się zmienia. Na przykład ktoś może zmienić format adresów na blogu lub usunąć niektóre wpisy ze strony, co będzie generowało właśnie takie problemy. Skutkiem tego jest utrata mocy linków przychodzących. Warto więc wychwycić URLe z błędami i odpowiednio je przekierować.

12
Dla początkujących / Odp: czym jest link juice?
« dnia: 23 Marzec, 2017, 14:37:10 »
Moc linków zależy od mocy strony, jaką ma strona linkująca oraz od tego, do ilu stron jest ona przekazywana (czyli do ilu stron ona linkuje). Warto pozyskiwać linki z dużych, wiarygodnych stron czy portali (tutaj warto korzystać z takich narzędzi jak Majestic Seo, Moz czy Ahrefs, nie ma żadnego parametru Googla, który wskazywałby wartość domen). Należy zadbać, aby linki prowadziły z nowych stron, nie tylko bazować na jednej, z której dotychczas korzystaliśmy. Link juice to nie tylko napływające linki z zewnętrznych stron, ale także przepływ linków wewnątrz strony (tutaj w działaniach seo należy wskazać, które strony są najważniejsze w danej domenie). Warto dbać o pozyskanie linków o jak największej mocy, a także sprawdzać, czy jej nie utraciły na skutek różnych zmian wprowadzanych na stronie.

13
Na pytanie o wielkość zaplecza nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Zależy od branży, konkurencji i wielu innych czynników. To prawda, że stworzenie profesjonalnego zaplecza nie tylko pochłania czas i energię, ale również generuje dodatkowe koszty związane z kupnem i utrzymaniem domen. To dodatkowy argument, dla którego warto powierzyć to zadanie agencji pozycjonującej. Zwykle posiada ona pewną bazę, którą może wykorzystać dla zbudowania zaplecza dla Twojej strony, a oprócz tego dysponuje bezcennym doświadczeniem, które pozwoli zrobić to sprawnie i poprawnie ;)

14
Taka zautomatyzowana produkcja linków to obecnie bardzo piętnowana przez algorytmy Google praktyka, nie sprawdzi się. Nie opłaca się iść na skróty, trzeba zbudować wartościowy content i nie przekroczyć cienkiej granicy, za którą mieszka spam ;) Osobiście nie polecam samodzielnego tworzenia zaplecza, nieumiejętne działania mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc stronie i faktycznie opóźnić i utrudnić pracę agencji. Jednym z najczęstszych błędów w budowaniu zaplecza jest umieszczenie wszystkich stron na tym samym serwerze. Należy tego unikać i starać się o zróżnicowane domeny. Profesjonaliści będą wiedzieli, jak się do tego zabrać.

15
Dla początkujących / Odp: Pozycjonowanie facebooka
« dnia: 31 Styczeń, 2017, 14:22:00 »
Frazą brandową jest na przykład nazwa Twojej firmy. Jeżeli użytkownik wpisze ją w wyszukiwarkę (co oznacza, że jest potencjalnym klientem, zainteresowanym Twoimi produktami lub usługami), Twoja strona internetowa powinna pojawić się na pierwszym miejscu. Kiedy posiadasz profile w mediach społecznościowych, na kolejnych pozycjach w SERP pojawią się właśnie one.

Strony: [1] 2 ... 5