Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mozajka

Strony: [1]
1
Ja uważam, że pozycjonowanie stron internetowych kto pierwszy i konieczny etap w marketingu każdej firmy która decyduje się na obecność w Internecie. Firma która oferuje pozycjonowanie powinna już na samym początku poinformować nas o etapach pozycjonowania. Dość fajnie jest to opisane tu http://www.midasmedia.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych-www/ i jak dla mnie to uczciwe zachowanie.

2
Firmy SEO / Odp: Promocja sklepu w internecie
« dnia: 04 Lipiec, 2017, 16:04:26 »
Raczej tak, chociaż to musisz wszystko przeczytać w umowie. Moja znajoma na umowę i prowadzi centrum dietetyczne i marketingiem zajmuje się jej agencja https://pirmedia.pl. Mają swoje profile w mediach społecznościowych i zlecili osobne ich prowadzenie. Myślę, że każda firma ma swoje zasady więc musisz pytać u źródła. Chociaż mi osobiście wydaje się, że to od ciebie zależy marketing bo to ty jesteś odpowiedzialny za sprzedaż.

3
Pozycjonowanie / Odp: pozycjonowanie
« dnia: 29 Czerwiec, 2017, 13:40:14 »
Warto przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy dobrze sprawdzić ofertę agencji. Warto by miała rozbudowane formy promocji, co daje większą skuteczność. Kompleksowa obsługa marketingowa i jej spójna koordynacja może przynieść naprawdę dobre efekty. Myślę, ze agencją która jest warta uwagi to https://pirmedia.pl/. Warto byś sprawdził zanim podejmiesz decyzje o współpracy.

4
Pozostałe tematy / Wygodny laptop do pracy?
« dnia: 22 Maj, 2017, 12:05:00 »
Chcę kupić nowego laptopa do pracy. Myślę o kupieniu jakiegoś z wersji biznesowej bo te laptopy są średnich wymiarów, dobre wydajnościowo i mają dość pojemne baterie. Dużo pracuję w terenie więc taki laptop na pewno jest mi potrzebny. Możecie polecić coś w dobrej cenie i dobrej jakości? Rozważam zakup lenovo thinkpad, czy ktoś z Was korzysta może?

5
Pozostałe tematy / Targi branżowe, warto?
« dnia: 06 Październik, 2016, 16:07:53 »
W moim mieście będą organizowane tagi w branży w której działam i zastanawiam się czy obecność na takich targach ma sens. Co myślicie? Wszyscy mówią, ze czas będzie dobry bo początek grudnia, więc w dobrym okresie. Przeglądam oferty stoisk targowych, bo nigdy jeszcze nie byłam a wiem, ze trzeba dobrze się wystawić i tu pytanie czy lepiej zamówić od producenta https://www.facebook.com/stoiska.targowe.i.handlowe/ czy od firmy która się takimi rzeczami zajmuje?

6
Strony Internetowe / Odp: Tworzenie stron internetowych
« dnia: 23 Wrzesień, 2016, 19:18:05 »
Ja polecam Ci zobaczyć ofertę stron internetowych na http://www.hauerpower.com/ ja zleciłam im wykonanie już kilku stron i sobie chwalę. Bardzo dobra współpraca, rzeczowa i szacunek do zdania klienta. Strony wykonane rzetelnie i bardzo dobrze przygotowane do dalszej promocji. To ważne a nie każda firma zwraca na to uwagę.

7
Pozostałe tematy / Odp: Gdzie znajdę dobrego fotografa?
« dnia: 23 Wrzesień, 2016, 15:41:54 »
Poszukaj w Google :D


______________
http://www.fotoakuku.pl/

8
Współpraca / Odp: [PRACA] Osoba od SEO do agencji interaktywnej
« dnia: 16 Wrzesień, 2016, 09:50:09 »
A jest możliwość pracy zdalnej?

9
Firmy SEO / Odp: Promocja sklepu w internecie
« dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:33:51 »
Prowadzenie Facebooka lepiej zlecić komuś kto się zna. Fakt jest taki, że social media to nasza wizytówka i lepiej o nią dbać. Jeśli nie czujemy się na siłach to lepiej się nie zabierać.

10
Pozycjonowanie / Odp: adwords moze przeszkadzac w pozycjonowaniu?
« dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:30:55 »
Teoretycznie nie ma to żadnego wpływu. Ale to wszystko zawsze jest teorią. Teorią jest też to, że ruch na stronie może mieć pozytywny wpływ na pozycjonowanie. Fakt jest taki, że google AdWords to dobra forma reklamy i godna swoich pieniędzy jeśli kampania jest dobrze zoptymalizowana. Ja sama tego nie umiem i dlatego dużo czytam. Polecam na początek artykuł o tym co to jest - http://www.strefasem.pl/kampanie-google-adwords

11
Dla początkujących / Odp: Filtr
« dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:26:21 »
Niestety każdy może, ale najczęściej taki filtr widać po obserwowaniu wyników w wyszukiwarce. Często jest to zauważalne po tym jak strona dobija do pewnych wyników i gwałtownie spada w dół. To już powinno dać nam do myślenia. Bo konkurencja działa, ale takie mocne spadki raczej są niepokojące i nienaturalne.

12
Dla początkujących / Odp: jestem zielona
« dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:24:17 »
Teraz w Google znajdziemy wszystko, ale po co szukać i się męczyć jak można napisać i ktoś zawsze powie. A szkoda bo takie szukanie i czytanie zawsze rozwija. Ale tak to już jest, że się na łatwiznę idzie.

Strony: [1]