Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Audyt SEO / Odp: Audyt SEO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 08:13:27 »
Wykonywaniem audytów SEO oraz pozycjonowaniem stron zajmuje się https://bizzit.eu/pozycjonowanie-stron/. Może najlepiej zapoznajcie się z ofertą tej firmy i zastanówcie się nad zleceniem tej usługi.
2
Pozostałe tematy / Odp: Skuteczne pozycjonowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 08:09:50 »
A na co stawiacie? Link building czy content marketing?
3
Pozostałe tematy / Odp: Aranżacja mieszkania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 08:07:07 »
Ja wolałam sama tym zająć. Ale wiadomo, różnie bywa. Możesz poszukać inspiracji na Homebooku.
4
Pozostałe tematy / Odp: Stoisko reklamowe na targi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 08:03:33 »
To zależy, jak często będziesz tego używać. Ja nad tym namiotem bym się jednak poważnie zastanowiła.
5
Pozostałe tematy / Odp: Pozyskanie pracowników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 08:00:20 »
Teraz to już chyba nie ma z tym problemu. Ukraińcy nawet na własną rękę szukają pracy w Polsce.
6
Pozostałe tematy / Odp: Wirtualny spacer w nieruchomościach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anabelle dnia 19 Czerwiec, 2019, 07:54:46 »
A jaki jest ksozt takiej usługi? Bo wydaję mi się, że w wielu przypadkach może być po prostu za wysoki.
7
Pozycjonowanie / Odp: Na czym polega pozycjonowanie lokalne?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kapibara dnia 07 Czerwiec, 2019, 11:49:02 »
czesc. Razem z żona prowadzimy restaurację we Wrocławiu i mamy też stronkę w internecie i fajnie wszystko śmiga z klientami. Troche się zacząłem interesować tematem reklamy w internecie i natrafiłem na termin pozycjonowanie lokalne. Na jakiej zasadzie to działa i czym różni się od zwykłego (ogólnego?)?

Pozycjonowanie lokalne umożliwia zwiększenie pozycji Pana strony internetowej w wyszukiwarce Google. :) Pozycjonowanie lokalne jest nierozłączną częścią marketingu lokalnego. Dzięki niemu, Pana restauracja będzie bardziej rozpoznawalna przez potencjalnych klientów z Pana okolicy. Myślę, że pozycjonowanie lokalne to świetny pomysł dla nowo otwartej restauracji. Fajnie, że nastawiają się Państwo na klientów lokalnych. Myślę, że pozycjonowanie na cały kraj na początku nie ma większego sensu... Zresztą! Czytałam ostatnio świetny artykuł na temat pozycjonowania lokalnego! :D Myślę, że może się Panu przydać, proszę zobaczyć: https://strategiczni.pl/pozycjonowanie-lokalne
Bardzo wiele można się z niego dowiedzieć, zresztą sama swoją wiedzę zaczerpnęłam z niego. Mam nadzieję, że pomogłam. :) Trzymam kciuki za nowy biznes!
8
Współpraca / Generowanie leadów, sprzedaży, zainteresowania ofertą realnych odbiorców
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcinpodlaski1 dnia 27 Maj, 2019, 20:14:56 »
Usługa którą Państwu proponuje to wysyłka kampanii e-mail do mojej bazy ~2.100.000 użytkowników. Baza jest bardzo aktualna, ponieważ tworzę ją na bieżąco na własne potrzeby aby zdobywać zlecenia. Cały proces wysyłki jest moim autorskim rozwiązaniem, który stworzyłem do własnych potrzeb gdy zajmowałem się tworzeniem stron www. Wszystkie inne metody promocji były dla mnie zbyt drogie.

Efekty były na tyle dobre, że zacząłem się tym zajmować profesjonalnie na pełen etat. Robię to od dłuższego czasu cały czas inwestując w nowe rozwiązania, aby dostarczalność była jak najwyższa.

Koszt takiej wysyłki jednorazowo do całej mojej bazy wynosi 599zł. Większość tej kwoty to koszty servera VPS który zakupuję za każdym razem nowy do każdej kampanii, aby mieć pewność że jest czysty, nie widnieje na żadnej czarnej liście spamowej.

Efekt w dużej mierze zależy od treści wiadomości, także jej temat zależy od tego czy użytkownik nie usunie jej zanim w ogóle w nią zajrzy. Wiem jak to zrobić aby jak najwięcej e-maili dotarło a jak najmniej wylądowało w spamie, bo wysyłam na co dzień najróżniejsze branże.

Szczegółowo nad danym tematem siadam i go analizuję jednak dopiero gdy Państwo zdecydują się na kampanię. Wtedy zapoznaję się dokładnie z działalnością i wspólnie tworzymy kampanię tak, aby była ona możliwie jak najbardziej skuteczna i aby jak najwięcej z tej wysyłki wyciągnąć. Czasami lepiej pasuje krótkie zapytanie tekstowe i jest bardziej skuteczne niż duże ilości treści z grafikami.

Szacując na podstawie wyników otwarć porównywalny efekt w AdWords to koszt ok. 5000zł i mamy do dyspozycji zaledwie 3 linijki tekstu aby zachęcić do kliknięcia. W e-mailu nie ma ograniczeń, można wszystko zrobić po swojemu.

Dlatego moje kampanie są skuteczne, mam stałych klientów z którymi współpracuję od lat.

Tak to w skrócie wygląda. Jeśli chodzi o sprawy formalne to przesyłam umowę którą wysyłam wszystkim moim klientom. Nie jest konieczne jej podpisywanie i odsyłanie do mnie. Umowa ma na celu zagwarantować Państwu bezpieczeństwo od strony prawnej. Podpisuję się w niej, że to ja ponoszę pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wysyłane maile i jestem Wykonawcą usługi właścicielem adresów. Dla mnie informacją, że mam zaczynać pracę jest przelew środków, zakupuję wtedy serwer i zaczynam konkretnie działać.

Marcin Podlaski
https://www.marcinpodlaski.pl
+48 597 240 313
marcinpodlaski2019@gmail.com
9
Narzędzia pozycjonowania / Odp: Jak przygotowac zaplecze dla strony?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roben dnia 25 Maj, 2019, 10:41:25 »
Polecam do skorzystania profesjonalnej firmy do pozycjonowania stron. Zachęcam do skorzystania agencja SEO Wrocław zrobią wszystko od a do z i co najważniejsze wszystko bezpiecznie.
10
Pozycjonowanie / Odp: pozycjonowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roben dnia 24 Maj, 2019, 13:37:52 »
Pozycjonowanie Stron Wrocław jest w dzisiejszych czasach podstawowym działaniem marketingowym w każdym biznesie.
Strony: [1] 2 ... 10