Autor Wątek: Generowanie leadów, sprzedaży, zainteresowania ofertą realnych odbiorców  (Przeczytany 18 razy)

marcinpodlaski1

  • Świeżak
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Usługa którą Państwu proponuje to wysyłka kampanii e-mail do mojej bazy ~2.100.000 użytkowników. Baza jest bardzo aktualna, ponieważ tworzę ją na bieżąco na własne potrzeby aby zdobywać zlecenia. Cały proces wysyłki jest moim autorskim rozwiązaniem, który stworzyłem do własnych potrzeb gdy zajmowałem się tworzeniem stron www. Wszystkie inne metody promocji były dla mnie zbyt drogie.

Efekty były na tyle dobre, że zacząłem się tym zajmować profesjonalnie na pełen etat. Robię to od dłuższego czasu cały czas inwestując w nowe rozwiązania, aby dostarczalność była jak najwyższa.

Koszt takiej wysyłki jednorazowo do całej mojej bazy wynosi 599zł. Większość tej kwoty to koszty servera VPS który zakupuję za każdym razem nowy do każdej kampanii, aby mieć pewność że jest czysty, nie widnieje na żadnej czarnej liście spamowej.

Efekt w dużej mierze zależy od treści wiadomości, także jej temat zależy od tego czy użytkownik nie usunie jej zanim w ogóle w nią zajrzy. Wiem jak to zrobić aby jak najwięcej e-maili dotarło a jak najmniej wylądowało w spamie, bo wysyłam na co dzień najróżniejsze branże.

Szczegółowo nad danym tematem siadam i go analizuję jednak dopiero gdy Państwo zdecydują się na kampanię. Wtedy zapoznaję się dokładnie z działalnością i wspólnie tworzymy kampanię tak, aby była ona możliwie jak najbardziej skuteczna i aby jak najwięcej z tej wysyłki wyciągnąć. Czasami lepiej pasuje krótkie zapytanie tekstowe i jest bardziej skuteczne niż duże ilości treści z grafikami.

Szacując na podstawie wyników otwarć porównywalny efekt w AdWords to koszt ok. 5000zł i mamy do dyspozycji zaledwie 3 linijki tekstu aby zachęcić do kliknięcia. W e-mailu nie ma ograniczeń, można wszystko zrobić po swojemu.

Dlatego moje kampanie są skuteczne, mam stałych klientów z którymi współpracuję od lat.

Tak to w skrócie wygląda. Jeśli chodzi o sprawy formalne to przesyłam umowę którą wysyłam wszystkim moim klientom. Nie jest konieczne jej podpisywanie i odsyłanie do mnie. Umowa ma na celu zagwarantować Państwu bezpieczeństwo od strony prawnej. Podpisuję się w niej, że to ja ponoszę pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wysyłane maile i jestem Wykonawcą usługi właścicielem adresów. Dla mnie informacją, że mam zaczynać pracę jest przelew środków, zakupuję wtedy serwer i zaczynam konkretnie działać.

Marcin Podlaski
https://www.marcinpodlaski.pl
+48 597 240 313
marcinpodlaski2019@gmail.com